ORDU EVDEN EVE NAKLİYAT

ORDU EVDEN EVE NAKLİYAT

Ordu evden eve nakliyat kurulduğu günden bu zamana kadar uzman ve kurumsallaşmış kadrosu, hızlı ve risksiz sevkiyatı, titiz çalışmaları sonucu kendini yenileyen büyüyen, mükemmelin peşinde koşan bir şirket olmuştur. Şirketimiz her zaman hizmet sektöründe hassasiyet ve güvenirliliği ön planda tutarak müşterilerine daima daha iyi hizmet verebilmenin takipçisi olmuştur.
Ordu nakliyat ‘’Biz güvenle taşıyalım siz keyfinize bakın’’ ilkesini benimseyen şirketimiz dünden bugüne sizin yanınızda olmaktan, sizin keyfinize ortak olmaktan gurur duymaktadır. Ev taşıma, Ofis taşıma, Depolama, istenildiğinde ekspertiz hizmetleri ile taşıması yapılan tüm eşyalarınız sigorta kapsamında olup, uzman kadromuz tarafından ambalaj ve koli edilmesi, mobilyaların sökülüp tekrar montajının yapılması profesyonel çözümlerimiz ile hep siz müşterilerimizin standart hizmeti olacaktır. Ordu evden eve nakliyat hijyen, titizlik, hız, güven kalite vermeyi hep taahhüt etmiştir. Uzman ve kalifiye elemanlarımız, Donanımlı ve asansörlü araç filomuzla profesyonel çözümler sunmaktayız. Tüm Türkiye nakliye ve hizmet alanımız olup her zaman 7/24 sorunlarınıza taleplerinize açığız. Aynı zaman da bu profesyonel taşımacılığın yanı sıra uygun ve ekonomik fiyatlarımızla da hep yanınızda olacağız. Taşımacılığın her konusunda bize danışabilirsiniz. Hassas eşyalar, Piyano sevki, Heykel ve diğer tüm kırılgan eşyalarınızın taşınması ile ilgili bir çözümümüz mutlaka vardır. Ev eşyası depolama hizmetimizle taşımacılık hizmet bilincini her daim gözetmekteyiz.
Ordu evden eve nakliyat kendini, sorumlu taşımacılık ile modern taşıma standartlarını sürekli olarak revize edip deneyimli kadrosunu günün şartlarına göre eğiterek daha da ileriye taşımaktadır. Ticari ahlak bizim asli görevimiz olmuştur her zaman. Uzman kadro, Kaliteli ve titiz hizmet, Uygun fiyat, güven, zamanında teslim hep standart hizmetimiz olacaktır. Ordu evden eve nakliyat 7/24 yanınızda olacaktır.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir