ÜNYE TAŞIMACILIK

ÜNYE TAŞIMACILIK

Firmamız birçok alanda nakliye hizmeti sunmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetinde Ordu da tanınmış bir firmadır. Ordu’nun birçok ilçelerine taşımacılık yapmaktadır. Evden eve taşımacılık alanında; Ordu evden eve nakliyat, Ünye evden eve nakliyat, Fatsa evden eve nakliyat, Aybastı evden eve nakliyat gibi birçok ilçede faaliyetini sürdürmektedir. Profesyonel ekibiyle siz müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

Ünye evden eve nakliyat kusursuz hizmet sağlayan ekibiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Ünye’de evden eve ya da ofis, fabrika eşyalarınızı güvenle taşıyarak kendi bünyesinde sigortalayarak taşımacılık hizmeti vermektedir. Gösterdiği özen, tertip ve düzen doğrultusunda taşıma işini yapmaktadır. Taşıma hizmeti alma talebi firmamıza ulaştığı anda yapılan analiz doğrultusunda karşılıklı onay alınarak işlemler başlar. İşinde uzman, gerekli eğitimleri almış, güler yüzlü, işinin ehli ekiplerimiz tarafından eşyalarınız yapılarına göre sınıflandırılarak paketlenir. Donanımlı araçlarımıza yüklenerek taşıma süreci başlatılır. Aynı titizlikle eşyalarınız aynı özenle indirilir. Ünye evden eve nakliyat olarak sizin memnuniyetiniz bizim için ön plandadır.

Fatsa evden eve nakliyat evden eve taşımacılık işini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Fatsa’da gerek evden eve, gerek işyeri eşyalarınızı gerekse sizin için manevi değeri yüksek eşyalarınızı büyük bir uzmanlıkla taşıyarak hizmet vermektedir. Taşıma ve indirme işi de aynı titizlikle yapılmaktadır. Tüm bu işlemler sırasında eşyalarınızın zarar görmemesine özen gösterilir. Zarar görmesi durumunda önceden sigortalanan eşyalarınızın zararları firmamız tarafından üstelenir. Fatsa evden eve nakliyat olarak amacımız hizmet talebinizi en çabuk şekilde cevaplayarak en hızlı şekilde eşyalarınızın taşıma işleminin gerçekleşmesi ve bir diğer amacımız sizin güveninizi kazanmak. Bu doğrultuda firmamız hizmet sunmaktadır.

Gerekli bilgi ve konuyla alakalı sorularınızın cevaplarını web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan almanız mümkündür.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir